Info o nás a kontakt

Nicole

Pred niekoľkými rokmi som si zamilovala vzdušné športy. Začala som s Pole Dance, ktorému sa venujem už 6 rokov, po roku sa pridal aj Aerial Hoop a neskôr aj Aerial Silk. Spojenie sily, elegancie, flexibility a stále s obrovskou dávkou ženskosti ma pohltili natoľko, že sa im venujem naplno. Počas posledných dvoch rokov som sa zamerala na floorwork a high heels choreografie, ktoré sme mohli s dievčatami trénovať aj online a využiť tak aktuálnu situáciu a udržať ich vo forme.

Mojim cieľom je pomôcť ženám cítiť sa krásne a sebavedomo. Snažím sa neustále vzdelávať, zúčastňujem sa workshopov slovenských aj svetových majsteriek. Mám za sebou niekoľko kurzov ruského cvičebného programu zacieleného na rozvoj flexibility. Absolvovala som kurzy inštruktora od Slovak Association Air Power Athletics. 


Pole Dance, Aerial Hoop, Flexi, High Heels Choreography, Individuálne tréningy

Vystúpenia Pole Dance, Aerial Hoop

Simča

Aerial Hoop a Aerial Silks sa venujem niekoľko rokov. Zaujali ma pretože spájajú tanec, eleganciu a hudbu s posilňovaním aj gymnastickými prvkami. Sila, ktorú som získala po prvých rokoch ma motivovala a v roku 2017 som absolvovala kurz inštruktora Slovak Association Air Power Athletics. 


Vyučovanie je moja srdcová záležitosť a každý pokrok dievčat ma veľmi teší. Ako lektorka pôsobím aj v štúdiu v Olomouci, kde študujem na vysokej škole. Popri Aerial Hoop a Aerial Silks sú mojimi ďalšíi koníčkami beh, ručné práce, kreslenie a štúdium. Som kreatívna duša a aj toto je môj spôsob vyjadrenia. 


Aerial Hoop, Aerial Silks, Balerinka, Individuálne tréningy

Vystúpenia Aerial Hoop.

Ako sa prihlásim?

Stačí keď si vyberieš kurz alebo hodinu, o ktorú máš záujem a napíšeš nám na Instagram, FacebookEmail alebo na WhatsApp

Kontaktujte nás

Aerial Academy MM

SNP 7373/85, 023 02  Krásno nad Kysucou 

aerialacademymm@gmail.com

Instagram