Info o nás a kontakt

Nicole

Pred niekoľkými rokmi som si zamilovala vzdušné športy. Začala som s Pole Dance, ktorému sa venujem už 7 rokov, po roku sa pridal aj Aerial Hoop a neskôr aj Aerial Silk. Spojenie sily, elegancie, flexibility a stále s obrovskou dávkou ženskosti ma pohltili natoľko, že sa im venujem naplno. Počas posledných dvoch rokov som sa zamerala na floorwork a high heels choreografie, ktoré sme mohli s dievčatami trénovať aj online a využiť tak vtedajšiu situáciu a udržať ich vo forme. Pripravujem dievčatá aj na súťaže na Slovensku ale aj za hranicami.

Mojim cieľom je pomôcť ženám cítiť sa krásne a sebavedomo. Deti trénujem individuálnou formou aby som im vedela dať prístup, ktorý potrebujú. Snažím sa neustále vzdelávať, zúčastňujem sa workshopov slovenských aj svetových majsteriek. Mám za sebou niekoľko kurzov ruského cvičebného programu zacieleného na rozvoj flexibility. Absolvovala som kurzy inštruktora od Slovak Association Air Power Athletics. Zúčastňujem sa pravidelne aj kurzov na rozvoj High Heels. 

Úspechy mojich dievčat

  •  2019 striebro v Pole Dance, bronz v Aerial Hoop na Majstrovstvách Slovenska
  • 2022 striebro v Pole Art, striebro v Aerial Hoop doubles na Majstrovstvách Slovenska 
  • v roku 2022 postúpila moja žiačka na World Pole Art Championship v Taliansku kde získala skvelé 7. miesto
  • 2023 zlato v Pole Art, zlato v Aerial Hoop, striebro v Aerial Hoop doubles na Majstrovstvách Slovenska
  • 2023 zlato v Pole Art na POSA National Championship s postupom na World Pole Art Championship v Barcelone (s pomocou Dominiky, ktorá ma zastúpila počas mojej neprítomnosti),  zlato v Aerial Hoop doubles na POSA National Championship s postupom na World Championship v Estónsku (s pomocou trénerky Simči, ktorá ma zastúpila počas mojej neprítomnosti)
  • aktuálne prebiehajú prípravy na súťaže Aerial Hoop doubles v Estónsku a na Pole Art v súťaži Aerialemotion 2024


Pole Dance, Aerial Hoop, Flexi, High Heels Choreography, Individuálne tréningy, príprava na súťaže

Vystúpenia Pole Dance, Aerial Hoop

Simča

Aerial Hoop a Aerial Silks sa venujem niekoľko rokov. Zaujali ma pretože spájajú tanec, eleganciu a hudbu s posilňovaním aj gymnastickými prvkami. Sila, ktorú som získala po prvých rokoch ma motivovala a v roku 2017 som absolvovala kurz inštruktora Slovak Association Air Power Athletics. 


Vyučovanie je moja srdcová záležitosť a každý pokrok dievčat ma veľmi teší. Ako lektorka pôsobím aj v štúdiu v Olomouci, kde študujem na vysokej škole. Popri Aerial Hoop a Aerial Silks sú mojimi ďalšíi koníčkami beh, ručné práce, kreslenie a štúdium. Som kreatívna duša a aj toto je môj spôsob vyjadrenia. 

Úspechy mojich dievčat:

  • 2023 striebro v Aerial Hoop junior, zlato v Aerial Hoop doubles (v spolupráci s trénerkou Nicole) na POSA National Championship


Aerial Hoop, Aerial Silks, Balerinka, Individuálne tréningy, príprava na súťaže

Vystúpenia Aerial Hoop.

Ako sa prihlásim?

Stačí keď si vyberieš kurz alebo hodinu, o ktorú máš záujem a napíšeš nám na Instagram, FacebookEmail alebo na WhatsApp

Kontaktujte nás

Aerial Academy MM

SNP 7373/85, 023 02  Krásno nad Kysucou 

aerialacademymm@gmail.com

Instagram